Öngösterim Görseli

Özel güvenlik personelinin yetiştirilmesi amacıyla, Özel güvenlik şube müdürlüğü ve valilik tarafından gerekli incelemeler ve izinlerle sahip olduğu faaliyet belgesiyle özel güvenlik kursiyerlerine hizmet veren firmamız,

Havalanması ve aydınlatılması özel olarak tasarlanmış en fazla 40 kişilik sınıflarda eğitim vermekte, sahip olduğu yüksek teknoloji ve çağdaş eğitimin gerektirdiği akıllı tahta, projeksiyon ve bilgisayar sistemleriyle kursiyerlerin farklı akılda kalan ve çağdaş eğitim görmeleri sağlanmaktadır.

10 yıllık deneyime sahip yönetim kurulu ve branşında uzman eğitmenlerimiz sayesinde özel güvenlik sınavından başarıyla çıkmanızı sağlayacak eğitimi vermekte ve yüzlerce kursiyerin hayallerini gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız.

Merkez ve şubelerimizin konumlandırılması ve mevkii özellikle tercih edilmiş İstanbul içinde kolay ulaşımı olan merkezi yerler seçilmiştir.

İstanbul dışından gelen kursiyerlerimize konaklama konusunda ücretsiz danışmanlık veren firmamız bu konuda özel güvenlik personeli adaylarının tüm ihtiyaçlarını takip etmekte ve her konuda destek olmaktadır.

Özel güvenlik eğitiminde kullanılan, el detektörü, gaz maskesi, kalkan, cop, kask gibi eğitim teçhizatları her dönemde bakımı yapılmakta veya gerekli görüldüğü durumlarda yenilenmektedir.

Özel güvenlik sektörüne kalifiyeli ve seçkin personel yetiştirerek, Türkiye’nin lider özel güvenlik eğitimi veren kurumların başında gelmek, eğitim hizmeti verdiğimiz kişi veya kurumların kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlamak eğitim vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Ülkemizde ve Dünyada sürekli büyüyen özel güvenlik sektörüne değer katacak eğitime sahip istihdam sağlayarak kursiyerlerimize kariyer ve gelecek vadeden tercih edilebilir gelecek kaygısı olmadan saygın bir meslek kazandırmak eğitim misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.