Öngösterim Görseli
silahsiz-ozel-guvenlik-kursu

100 Saatlik SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ sayesinde, silahsız özel güvenlik personeli olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

silahsiz-ozel-guvenlik-yenileme

Silahsız özel güvenlik personelinin 5 yılda bir alması zorunlu olan eğitimdir. Toplam ders saati 50 saat olan eğitimimiz var olan güvenlik sertifikasını yenilemek isteyen özel güvenlik personeline verilmektedir.

silahli-ozel-guvenlik-kursu

120 Saatlik SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ sayesinde, silahlı özel güvenlik personeli olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

silahli-ozel-guvenlik-yenileme

Silahlı özel güvenlik personelinin 5 yılda bir alması zorunlu olan eğitimdir. Toplam ders saati 60 saat olan eğitimimiz var olan güvenlik sertifikasını yenilemek isteyen silahlı özel güvenlik personeline verilmektedir.

silahsizdan-silahli-guvenlige-gecis-egitimi

Silahsız özel güvenlik personelleri, 20 Saatlik SİLAHSIZDAN SİLAHLIYA GÜVENLİK EĞİTİMİ sayesinde, silahlı özel güvenlik personeli olabilirler

hizmet-ici-atis-egitimi

Hizmet içi atış eğitimi, silahlı olarak görev yapan silahlı özel güvenlik personelinin her yıl alması gereken atış eğitimini kapsar, bu eğitim sayesinde silahlı güvenlik personeli silah kullanımı konusundaki berilerini geliştirmektedir.